Bybutik.com, 2014 yılında tam profesyonel kadrosu ile E – Ticarete hızlı bir giriş yapmıştır. Alanın da uzman kadrosu ile her zaman yeni trendleri ve modayı yakından takip etmiş ve bu konu da öncü olmayı hedeflemiştir. Her gün 100 yeni ürün sloganıyla çıktığı bu yolda özelikle bayanların ilgi duyduğu binlerce ürünü sitesinde sergilemeye devam etmektedir. Site ana hatlarıyla Bayan iç Giyim, Bayan Çanta, Erkek İç giyim, En özel günün ve Plaj giyim olmak üzere 5 ana kategori de hizmet vermektedir. Kaliteden ödün vermeden en uygun fiyata en moda ürünleri sizler için bir araya getirmeyi amaçlamaktadır.

 

Güvenli Alışveriş

Bybutik.com, bilgilerinizin güvenliğini sağlamak için son teknoloji SSL teknolojisini kullanmaktadır. Kredi kart bilgileriniz, sadece sipariş işlemi gerçekleştirilirken kullanılır ve veri tabanında kayıtlı olarak tutmaz. Adres çubuğunuzun yanında göreceğiniz yeşil kilit sembolü,  bilgilerinizin SSL sertifikası ile güvence altına olduğunu göstermektedir. Dilerseniz kapıda ödeme imkanı ile ürün size geldiğin de ücretini ödeyerek satın alabilirsiniz.

 

Hızlı Teslimat

Bybutik.com’dan aldığınız ürünlerin, adresinize en hızlı şekilde gönderilmesini sağıyoruz. Saat 14.00 e kadar verilen siparişler 24 saat içerinde kargoya verilmiş olur ve bölgesine göre ortalama 48 saat içinde teslimatı yapılır.

 

Bize Ulaşın

Tüm sorularınız için bizi arayabilir veya 7/24 WhatsApp üzerinden iletişime geçebilirsiniz. Müşteri hizmetlerimiz en kısa sürede size dönüş yapacaktır. Bizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz, Mutlu alışverişler.